logo
 Pokrewne renessmekomputer nie czyta dyskietek dyskietekkomputery pokładowe w samochodach jakie mają funkcjeKomputer zakupiony przed założeniem działalnościkomputer resetuje się podczas ściągania plikówkostka od modułu komputera Polonez gdzie jestkomputer zatrzymuje się podczas uruchamiania biosukomputer nagle się wyłącza przy rozruchukomputer się zawiesza przy włączaniu Skypekomputer resetuje się przy uruchamianiu skypakomputer wykrywa telefon jako MTP
  • zanotowane.pl
  • doc.pisz.pl
  • pdf.pisz.pl
  • happyhour.opx.pl
  • renessme


    cytat:MaKr napisał:

    [...]albo sponsorowane tematy o sprzęcie.


    Opinie opiniami ale to dość poważny zarzut. Czy masz jakieś dowody na to, ze artykuły były sponsorowane i nie oznaczone jako promocja?
    Akurat pisma komputerowe naszego wydawnictwa znane są z antykorupcyjności i nie ulegania wpływom reklamodawców/producentów. Jest to nawet powodem pewnych spięć z "branżą" komputerową.
    Czekam na odpowiedź lub sprostowanie

    Komputer Ąwiat EKSPERT



    Mam problem z tym, że kserując/kopiując coś wszystkie wydruki są w bardzo słabej jakości
    tzn. ustawiam w "Copy Options"
    1. Jakość >> Najlepiej
    2. Jasność >> na 5 kwadracik (ten przy samym + )
    niestety wszystkie rzeczy kopiowane - czy to pismo komputerowe czy pismo odręczne nie są czarne tylko szarawe / jasno szare

    Obecnie używam oryginalnego tuszu... Myślę o wymianie na Dulin'a ale nie wiem czy nie będzie jeszcze gorzej z tym xero ??



    Gdy ostatnio przeczytałem w jednym z pism komputerowych o tym jakie zagrozenie niosą ze sobą ściągane JPG z internetu zacząłem sie martwić podobno wystarczy taki plik otworzyc z załącznika i THE END reinstalacja systemu czy można temu jakoś zaradzić do tej pory łatwo można było rozpoznać wirusy np o zakończeniach *pif.,*vbs. czy *exe. były łatwe do rozpoznania. Teraz można łatwo zainfekować komputer na dobre otwierając przypadkiem poczte z załącznikiem *jpg. myśląc że jest to fotka od kolegi albo nawet ściągając *jpg. ze stron internetowych czy MKS VIR ma rade jak sie przed tym ustrzec oprócz poprawek microsoftu po których zainstalowaniu i tak windows jest dziurawy choć nie do końca oraz poza zainstalowanym antywirusem którego każdy inteligentny użytkownik internetu posiada w swoim komputerze z góry dziękuje



    Dzień dobry
    Od dawna przyzwyczaiłem się do kupowania takich pism jak Haking9, Chip, PC World. Dzisiaj szef zaproponował mi że rada nadzorcza przychyliła się do mojego wniosku i firma zamówi prenumeraty czasopism komputerowych dla działu haker ( oficjalna mam w papierach dział haker :) ) Szef powiedział żeby podał mu 2 nazwy czasopism które zostaną zakupione. Od razu pomyślałem o hacking9 które od wielu lat czytam, zaś drugiego nie podałem bo nie wiem co wybrać. CZY ekspert lub wy członkowie tego forum byście mogli podać jakieś czasopisma/gazety których tematyka jest całkowicie poświęcona bezpieczeństwu sieci komputerowych w firmach ??

    Z góry dziękuje za odpowiedzi :)



    Instrukcji jako takich po polsku nie ma.
    Możesz natomiast poszukać w sieci polskojęzycznych materiałów dot. konfiguracji BIOSu gdzie znajdziesz wyjaśnienie poszczególnych opcji konfiguracyjnych.

    Przede wszystkim poszukaj na styronach pism komputerowych np. pisując w okna znajdujących się na ich stronach wyszukiwarek hasło:
    "BIOS & konfiguracja"

    [cudzysłowy są istotne!]

    A tak wogóle, jeżeli chcesz się "bawić" komputerem to znajomości języka angielskiego nie unikniesz i im wcześniej [i lepiej!] zaczniesz isę go uczyć tym szybciej opanujesz klimaty komputerowe - instrukcje i interfejsy wielu programów są właśnie w języku angielskim.



    Ciekawe samochód też kupujesz na podstawie testów redakcji Auto Świat czy innego czasopisma motoryzacyjnego? Bez dokladnego obejrzenia auta i jazdy testowej?

    Jeśli tak to sam sobie jesteś winny. Żadna redakcja (dowolnego pisma motoryzacyjnego/komputerowego/fitnes czy innego) nie zagwarantuje, że urządzenia testowane w różnych warunkach przez różnych użytkowników dadza dwa razy takie same wyniki.

    Co więcej część redakcji od razu przy testach publikuje zastrzeżenia, że nie odpowiada za wykorzystanie wyników testów przez czytelnika. Zawsze kupujesz produkty na własną odpowiedzialność a testy mają służyć za drogowskaz. Gwarancję dostajesz od sprzedawcy

    pozdr.

    -----------------
    anonim



    Witam,
    kupiłem laptopa Acer 2413 z nagrywarką Philips DVD+/-RW SDVD8441
    i nie chce czytać większości płyt CD (z pism komputerowych - niby są
    słabsze ale na stacjonarnym kompie czyta mi wszystko) i mam pytanie
    do kolegów posiadaczy podobnych Acer'ów :

    -czy to jest felerny napęd czy "ten typ Philipsa tak ma"
    -czy to reklamować czy się z tym pogodzić

    "wygoglowałem" i nic sensownego nie znalazłem, na forum
    co prawda 2 posty o tej nagrywarce były ale nie na temat
    tego problemu, więc proszę o porady
    i pozdrowionko:

    zaemka



    A pamięta ktoś z was Animegaido? Wydawany przez tego samego wydawcę co Secret Service i pierwsze numery Neo. Jak dla mnie magazyn był świetny. Dla mnie Animegaido w świecie pism poświęconych m&a było tym czym dla wielu był Secret Servis w świecie pism poświęconych grom komputerowym i video. Szkoda, że tylko 5 numerów Animegaido wydano, ale pewnie wydawanie tego pisma było nieopłacalne. Niestety magazyny (zarówno SS jak i Animegaido), które miałem zaginęły gdzieś w akcji przy przeprowadzce. Tak bym jakieś skany załatwił, czy coś.



    " />Powiem tak - jak widać po moim avatarze, pracowałem w "resorcie"... do 1994 r. w wydz.doch.śl.
    Ponieważ nie nie było jeszcze ("na stanie") komputerów, używało się (używaliśmy) maszyn do pisania...
    jak ktoś miał "loty" - miał elektryczną "ericę" (lub jakoś tak - NRD-owską) lub nasz-krajowy "łucznik"... ja miałem "na stanie" "ręczną", przedwojenną, niemiecką (aczkolwiek z polską czcionką) maszynę m-ki Continental... Wyglądała dokładnie tak, jak ta na obrazku...
    Przyznam się szczerze (i bez bicia), że pomimo iż pisałem na maszynie dość szybko (1500 grup/min - telegrafista dalekopisowy z wojska), wolałem pisać "na piechotę" - mnie to wychodziło szybciej, a że pismo ręczne mam raczej czytelne, było to z pożytkiem dla wszystkich zainteresowanych...



    " />Jeszcze dziś wiele osób pisze ręcznie cyfrę 7 z poziomą kreską w połowie wysokości.
    Kreska ta zanikła w większości stylów pisma maszynowego i komputerowego - co można było zauważyć powyżej. Ale czy wiecie dlaczego ta kreska przetrwała do naszych czasów?
    Trzeba powrócić do czasów biblijnych, kiedy to Mojżesz wspiął się na górę Synaj.
    Gdy zostało mu podyktowane 10 przykazań zszedł do swego ludu i zaczął odczytywać im donośnym głosem każde przykazanie. Gdy doszedł do siódmego odczytał:
    "Nie wolno Ci cudzołożyć" - na co z tłumu odezwały się liczne głosy:
    "Skreśl siódemkę, skreśl siódemkę!".
    (dekalog wg. tradycyjnego, żydowskiego podziału)



    " />Kilka pytań:

    - do redakcji ŚGP: do kogo skierowane jest pismo? Czy do grupek rozsianych po polsce fanów czy do osób, które chcą grać i kupować gry czy może jeszcze dla kogoś innego? Czy każda recenzja ma inną grupę docelową? Jeśli tak, to może warto podzielić pismo na wyraźne działy: rodzina, stali wyjadacze, planszowi wojownicy, itd? Pytania mogą pozostać bez odpowiedzi. W zależności od tego, do kogo skierowane jest pismo, to ocena powinna być pod możliwe gusta grupy docelowej kształtowana.

    - do lim-dula: kto należy do grupy docelowej pism komputerowych dla których piszesz? Jak kształtowana jest ocena? Widzimisie autora czy empatia w gust odbiorcy? (pewnie fachowo inaczej sie to określa, ale nie silę sie nad wyszukiwaniem trafnych sformułowań)

    - do Nataniela i bazika: czy zejdziecie ze mnie i zajmiecie się meritum podejmowanych rozważań?



    Witam panstwa.
    Zajmuje sie realizacja projektow programistycznych na zamowienie. Posiadam 15 letnie doswiadczenie w branzy IT. Ukonczylem jedna z najbardziej prestizowych uczelni technicznych na swiecie MIT (Massachusetts Institute of Technology) [Informatyke studiowalem od roku 1998 do 2004 uzyskalem tytul magistra, studiowalem takze elektronike od roku 2000do 2004].
    Projekty realizuje w nastepujacych technologiach.:
    Jezyki programowania. C/C++, C#, Cobol, Delphi, .NET,
    Assembler, Java, J2EE, UML, Pascal.
    • Techniki internetowe. (X)HTML, CSS, PHP (Smarty, Pear), Ajax,
    Ruby on Rails, XML/XSLT, Perl/CGI, JSP, JavaServlet, ASP.NET
    • Systemy operacyjny. BSD, Linux, Mac OS, Red Hat, Windows,
    Solaris
    • Serwery internetowe. Apache
    • Sieci komputerowe. Budowa sieci, Cisco, Konfiguracja Sieci,
    Novell, Protokoły, Sieci bezprzewodowe/domowe
    • Bazy danych. MySQL, Orcale, Informix, PostgreSQL.
    ---
    Bardzo dobra znajomosc jezyka angielskiego oraz niemieckiego (mowa, pismo).
    Dlaczego warto skorzystac z moich uslug
    -Bardzo duze doswiadczenie w branzy IT jak takze w branzy elektronicznej (mikrokontrolery). W latach 1994 - 2005 pracowalem w firmie Intel Corporation na stanowisku programista mikrokontrolerow oraz w pozniejszym czasie na stanowisku glowny programista mikrokontrolerow.
    -Ukonczylem jedna z najbardziej prestizowych uczelni technicznych na swiecie MIT (Massachusetts Institute of Technology)
    -Na kazdy wykonany projekt udzielam nieograniczonej pomocy technicznej.
    ---
    Kontakt
    Telefon.: 0665943891
    E-mail.: mmrecordspoland@interia.pl
    GG.: 671780

    Z powazaniem.
    Przemek.



    " />W ogóle się nie znacie , Top Secret to była kiedyś najlepsza gazetka komputerowa, ze świetnym składem redakcyjnym (no, może poza Gamblerem, gdzie był m.in. Jacek Piekara). Haszak np. pierwszorzędnie opisywał strategie. Prześmieszne odpowiedzi na listy autorstwa Alexa. No i Krzyś Kubeczko . Ale nie było to pismo nastawione na zysk, więc musiało upaść. A taki CDAction był zawsze obrzydliwą abominacją.

  • zanotowane.pl
  • doc.pisz.pl
  • pdf.pisz.pl
  • zabaxxx26.xlx.pl