Zapraszam na strony www.cerimp.com.pl Oferujemy szeroką gamę wysokiej jakości i niezawodności pieców do wypału ceramiki (energooszczędne). Ponadto w naszej ofercie także płyty mulitowo - kordierytowe bezpośrednio od importera (bez pośredników), a także szkliwa, pobiałki, stożki Segera urządzenia do produkcji ceramiki (mieszadło, koło garncarskie, stół walcowniczy oraz toczki malarskie).
Tu firma Cerimp. Tytułem wyjaśnienia informuję, że cło na piece i inne akcesoria nie istnieje. Zapraszam na nasze strony www.cerimp.com.pl po informacje dotyczące naszej oferty. Zadzwoń do nas a będziesz mile zaskoczona zarówno ceną pieca, jakością wykonania, jego niezawodnością, energooszczędnością oraz szeroką ofertą zarówno pieców jak i innych urządzeń do produkcji ceramiki (koło garncarskie, mieszadło do gliny, stół walcownicz, toczki malarskie). Ponadto w naszej ofercie znajdują się płyty mulitowo - kordierytowe (okrągłe, prostokątne), podpory pod płyty o różnych wysokościach, szkliwa, pobiałki do płyt, papier ogniotrwały, cegła izolacyjna(gęstość 0,5 g/cm3; temperatura pracy do 1400 st C), stożki Segera. Jesteśmy bezpośrednim importerem, więc kupując u nas nie płacisz pośrednikom.
Na to forum trafiliśmy przez przypadek, ale super, że takie istnieje. Maćka natomiast nie znamy, ale chętnie poznamy. Maciek odezwij się do nas (22) 722 44 96.
Bosch i Denso rozwiązują spółkę
Bosch, wnp.pl (AG) - 20-05-2009 13:35
Robert Bosch GmbH i Denso Corp. zdecydowały o wstrzymaniu wspólnie prowadzonych prac rozwojowych w dziedzinie filtrów cząstek stałych. W wyniku tej decyzji spółka Joint Venture "Advanced Diesel Particulate Filters" Sp. z o.o. (w skrócie ADIF) zostanie rozwiązana do końca br. Celem założonej w 2007 r. spółki było projektowanie, produkcja i sprzedaż wydajnych oraz korzystnych cenowo filtrów cząstek stałych z ceramiki kordierytowej.
Oba przedsiębiorstwa zgodnie reprezentują stanowisko, że dalsze wspólne działania w tej dziedzinie ze względu na trudną koniunkturę nie są opłacalne. Poważnie pogarszająca się sytuacja na rynku motoryzacyjnym oraz wynikające z tego nadwyżki produkcyjne u innych producentów filtrów cząstek stałych doprowadziły do wstrzymania wprowadzania na rynek na szeroką skalę filtrów wykonanych w innowacyjnej technologii kordierytowej.
Jednocześnie Bosch i Denso zadeklarowały rozważenie powrotu do produkcji filtrów cząstek stałych w późniejszym czasie. Pracownicy oddelegowani do spółki Joint Venture Boscha i Denso powrócą do swoich firm macierzystych. Fabryka spółki zbudowana we Wrocławiu zostanie włączona do organizacji produkcyjnej Robert Bosch GmbH i wykorzystana do innych celów.
A tu inna informacja o inwestycji Denso Bosch:
Bosch i Denso inwestują we Wrocławiu
2007-07-24 09:23
Źródło: mojeauto.pl
Kolejna motoinwestycja trafiła do Polski! We Wrocławiu powstanie nowy zakład produkcyjny spółki joint venture Boscha i Denso. W 2009 roku ruszy produkcja filtrów cząstek stałych do pojazdów z silnikami Diesla. Plany przewidują także powstanie centrum rozwojowo-produkcyjnego spółki.
Spółka joint venture Robert Bosch GmbH i Denso Corporation powstała w lipcu 2007. List intencyjny w tej sprawie został podpisany jeszcze w październiku 2006. Obecnie firmy posiadają już wszystkie urzędowe zezwolenia potrzebne do rozpoczęcia działalności. Celem nowej spółki jest wspólna produkcja wydajnych i korzystnych cenowo filtrów cząstek stałych z ceramiki kordierytowej, a następnie ich samodzielna sprzedaż.
Kapitał założycielski nowej spółki wynosi osiem milionów euro. Nowo utworzonym przedsiębiorstwem będą kierowali Masakazu Tanaka (Denso) i Teruo Komori (Bosch). Prace projektowe i przygotowawcze do uruchomienia produkcji filtrów rozpoczną się w miejscowości Kariya (Japonia).
Ponadto, spółka rozpoczyna proces planowania utworzenia zintegrowanego centrum rozwojowo-produkcyjnego we Wrocławiu.
Bosch posiada już w Mirkowie pod Wrocławiem fabrykę układów hamulcowych. Produkuje tam elementy hydraulicznych układów hamulcowych dla Fiata, Peugeota i GM oraz części do skrzyni biegów Fiata.
Wiadomo już trochę więcej o wielkości wspólnej inwestycji Denso i Bosch we Wrocławiu:
"Jak dowiedział się prestiżowy magazyn "Automotive News Europe", wartość wspólnej inwestycji spółek Robert Bosch oraz Denso, której celem jest przygotowanie i produkcja filtrów cząstek stałych do pojazdów z silnikami Diesla, wyniesie 150 mln EUR. Zatrudnienie znajdzie 700 osób.
Robert Bosch GmbH i Denso Corporation utworzyły w lipcu 2007 parytetową spółkę joint venture z siedzibą we Wrocławiu, która zajmie się przygotowaniem i produkcją filtrów cząstek stałych do pojazdów z silnikami Diesla. List intencyjny w tej sprawie został podpisany już w październiku 2006. Obecnie firmy posiadają już wszystkie urzędowe zezwolenia potrzebne do rozpoczęcia działalności. Spółka joint venture nosi nazwę Advanced Diesel Particulate Filters Sp. z o.o. (w skrócie: ADIF). Jej celem jest wspólna produkcja wydajnych i korzystnych cenowo filtrów cząstek stałych z ceramiki kordierytowej, a następnie ich samodzielna sprzedaż. Uruchomienie produkcji planowane jest na 2009 rok.
Prace projektowe i przygotowawcze do uruchomienia produkcji filtrów rozpoczną się w miejscowości Kariya (Japonia). Ponadto, spółka rozpoczyna proces planowania utworzenia zintegrowanego centrum rozwojowo-produkcyjnego we Wrocławiu. Bosch posiada już we Wrocławiu fabrykę układów hamulcowych. Kapitał założycielski nowej spółki ADIF wynosi osiem milionów euro. Nowo utworzonym przedsiębiorstwem będą kierowali Masakazu Tanaka (Denso) i Teruo Komori (Bosch)."
Źródła:
Automotive News Europe,
http://www.samar.pl